קצת עלי

 

6

שיפי שנלר הנה יועצת נדל"ן וחברה בלשכת המתווכים, המוכרת כאחת מסוכנות התיווך המובילות באזורי היוקרה של מרכז ירושלים הותיקה.

לשיפי שנלר ניסיון של למעלה מ-15 שנים בפעילות מקצועית בתחום הנדל"ן תוך התמקדות מיוחדת בהובלת עסקאות נכסי מגורים, מכירה והשכרה, לפלחי השוק העליונים והיוקרתיים.

בנוסף, שיפי הנה מעצבת פנים מקצועית. היותה של שיפי שנלר מומחית בעיצוב פנים מעניקה ללקוחותיה יתרון בעל ערך עצום המקנה להם במקביל לקבלת שירותי התיווך, קבלת יעוץ מקצועי המאפשר אומדן מדויק יותר של הפוטנציאל הגלום בנכס. הבנתה הגבוהה של שיפי בעיצוב פנים, מאפשרת לה לסנן באופן קפדני את הנכסים הפוטנציאליים המתאימים לדרישות ולצרכי לקוחותיה ובכך לחסוך להם סיורים מיותרים.

שיפי עוזרת ללקוחותיה לאפיין את סוג הנכס המתאים להם ולדרישותיהם ומלווה אותם בסיורי נכסים מתואמים מראש, לפי רשימה מסוננת ואיכותית, בהתאם למפרט ולמאפיינים שהוגדרו.

שיפי שנלר מרכזת את עיקר פעילותה בשכונות מרכז ירושלים היוקרתיות כגון: רחביה, טלביה, מושבה גרמנית, קטמון הישנה, בקעה וקריית שמואל.

לשיפי שנלר נגישות רחבה למלאי רחב ביותר של נכסים המבוסס על מגוון מקורות הכולל: נכסים בטיפול בלעדי, קשרי גומלין איכותיים עם מתווכים עמיתים, היכרות יומיומית עם השוק וחיבור למאגרי מידע מעודכנים ובכלל זה לשיר"ן (שירות ארצי ממוחשב של נדל"ן בירושלים). מגוון הנכסים כולל דירות בגדלים שונים, פנטהאוסים, בתים פרטיים, קוטג'ים ועוד. בניה חדשה, בניה בסגנון ערבי וטמפלרי.

חלק ניכר מלקוחותיה של שיפי שנלר הנם תושבי חו"ל המעוניינים לקבל שירות ייעוץ נדל"ן אקסקלוסיבי, מקצועי, דיסקרטי ובסטנדרט גבוה.